Členové CEDRR na workshopu Religious Networks in Antiquity v Bergenu

17. 6. 2022 CEDRR

Členové CEDRR Aleš Chalupa a Tomáš Hampejs navštívili Tomáše Glomba na workshopu Religious Networks in Antiquity, který spoluorganizoval s Francescou Mazzilli, Eivindem Selandem a iniciativou The Connected Past na Univerzitě v Bergenu v rámci své individuální vědeckovýzkumné stáže Marie Curie (7.–8. června 2022). Na tomto tematickém workshopu se sešli badatelé z oblasti archeologie, starověkých dějin a religionistiky, aby diskutovali o tom, jak můžeme využít síťové perspektivy a analýzy k lepšímu pochopení a zkoumání problémů historického výzkumu. Na program můžete podívat zde: https://connectedpast.net/bergen-workshop-2022/.