Vyšla kniha Tibetské deníky 1954
Luboš Bělka se jako editor podílel na vydání deníků filmového režiséra Vladimíra Síse a kameramana Josefa Vaniše — prvních Čechoslováků, kteří v roce 1954 navštívili Tibet.
Propojování humanitních, sociálních a přírodních věd ve studiu náboženských tradic i jejich obecných podmínek.
Zkuste rozestníky, vyhledávání v záhlaví nebo nám napište přes stránku Kontaktů.