Časopis Sacra má nový web

1. 5. 2021

Webové stránky Sacra mají nový kabát. Kromě nového designu je velkou výhodou změn větší provázanost s Digitální knihovnou FF MU a systémem časopisů Masarykovy univerzity Open Journal Systems.

Na stránkách najdete detailní informace pro autory, připravující se nová čísla, informace o religionistických pracovištích a časopisech, a také celý archiv minulých i současných čísel. Novinkou jsou také aktuality, kde se můžete se seznámit s informacemi o religionistickém a studentském životě.

Věděli jste, že v Sacra vycházely i komiksy a básničky? Víte kdy a kde se letos pořádají religionistické konference? O tom všem se můžete v češtině i angličtině dočíst na stránkách: www.sacra.cz.