Tomáš Glomb získal Cenu rektora MU za mimořádné výzkumné výsledky pro mladé vědce do 35 let

19. 5. 2023

Při příležitosti slavnostního shromáždění Dies academicus 18. 5. 2023 byl ve Velké aule Karla Engliše na právnické fakultě Masarykovy univerzity oceněn také Tomáš Glomb, náš vedoucí Centra pro digitální výzkum náboženství. Dr. Glomb získal Cenu rektora MU v kategorii Mimořádné výzkumné výsledky pro mladé vědce do 35 let v oblasti sociálních a humanitních věd. Dr. Glomb tak byl vyznamenán za jeho dlouhodobý přínos v oblasti výzkumu šíření starověkých kultů digitálními metodami a velmi mu blahopřejeme!

Foto: Martin Indruch