Webinář k podávání přihlášek Erasmus na studijní pobyty 2026/2027
-
16. ledna 2026
10:00
Na webináři, který pořádá Zahraniční oddělení a který proběhne 16. 1. v 10:00, se podrobně zaměříme na celý proces podávání přihlášky na studijní pobyt Erasmus.
Vysvětlíme si, z jakých příloh se může přihláška skládat a kdo to na jednotlivých katedrách stanovuje, dozvíte se na co je dobré myslet již ve fázi podávání přihlášky.
Dotkneme se také otázky uznávání předmětů – kdo předměty schvaluje, jaké podmínky musí být splněny a proč je důležité plánovat studijní výjezd s předstihem.
Zastavíme se i u situací, které mohou ovlivnit to, zda pobyt skutečně proběhne a upozorníme na palčivá témata.
Prostor dostane i méně viditelná, ale neméně důležitá stránka výjezdu: jak se psychicky připravit na několik měsíců mimo domov a jak se po návratu znovu plynule zapojit do studia na domácí univerzitě.
Sdílení události